Dzień Dziecka w Karskim
1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, uczniowie Karskiego wkroczyli w świat bajek.
Pod hasłem "Witajcie w naszej bajce", wspólnie ze swoimi wychowawcami, wzięli udział w quizie przygotowanym na ten wyjątkowy dzień.
Pod hasłem "Witajcie w naszej bajce", wspólnie ze swoimi wychowawcami, wzięli udział w quizie przygotowanym na ten wyjątkowy dzień.
Później była pyszna kiełbaska z grilla, ufundowana przez Radę Rodziców.
Wspaniałej atmosferze towarzyszyła cudowna, już niemal wakacyjna pogoda.
Był to wspólnie spędzony czas, w atmosferze wzajemnej życzliwości czyli kolejna żywa lekcja o współpracy i szacunku.
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zdrową rywalizację.
