Finał "Zwolnionych z Teorii" z udziałem naszych uczennic
Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczennice klasy 3A - Michalina Hawrylciów i Natalia Zawadzka- ukończyły projekt w ramach programu "Zwolnieni z Teorii". Jest to platforma edukacyjna, która umożliwia młodym ludziom tworzenie projektów społecznych (w tym roku była to 12. edycja programu).
Dziewczyny skoncentrowały się na zdrowiu psychicznym młodzieży a ich celem było zwiększenie świadomości ludzi o numerach zaufania i korzyściach wynikających z takiego kontaktu. Aby ukończyć projekt musiały dotrzeć do odpowiedniej liczby beneficjentów- w tym przypadku było to 5000 odbiorców. Aby zrealizować swój pomysł potrzebne były finanse, więc zorganizowały zbiórkę na pomagamy.pl oraz kontaktowały się z różnymi firmami.
Dołączyły również do programu partnerskiego PZU, miały okazję odwiedzić ich siedzibę w Warszawie i skorzystać z ich pomocy merytorycznej. Wielokrotnie napotykały na różne problemy, ale mimo to projekt ukończyły i tym samym zostały finalistkami olimpiady, zyskując również certyfikaty z odbytych w trakcie kursów.
Swój sukces świętowały na Wielkim Finale, który odbył się w Warszawie.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy!
