Zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich

Piątek 24.0.2020 r.był oficjalnym dniem zakończenia nauki w klasach programowo najwyższych ( maturalnych). Absolwenci odbierali świadectwa - według ustalonego harmonogramu - z rąk wychowawców klas.

List gratulacyjny

Drodzy Uczniowie ! Szanowni Rodzice !
W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizacji planów i marzeń. W historii Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze rok 2019/2020 jest wyjątkowy. Oto bowiem pierwszy rocznik absolwentów uzyskuje świadectwa ukończenia szkoły.
Drodzy Uczniowie,
gratulujemy Wam wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Cieszymy się, że rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła.
To Wy wspólnie z pedagogami tworzyliście atmosferę i klimat nowej szkoły.
Za tę pracę, wysiłek, zaangażowanie, entuzjazm chcemy dzisiaj bardzo gorąco podziękować Wam i Waszym Rodzicom.
Drodzy Rodzice,
dziękujemy za zapał i pomoc, jaką świadczyliście naszej szkole. Dzięki Waszemu wsparciu szkoła stała się miejscem istotnym dla wszystkich, którym zależy na dobrej edukacji młodzieży.
Drodzy Uczniowie,
przed Wami kolejny ważny etap w życiu. Jedni z Was będą kontynuować swoją edukację , inni podejmą pracę .Wszystkim Wam składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Życzymy twórczego zapału oraz satysfakcji z kolejnych osiągnięć.
Powodzenia!

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze
- Dorota Salska
oraz wychowawcy klas maturalnych